All for Joomla All for Webmasters
İletişim : 0 532 405 50 85

Antalya Web Tasarım Firması

Web Tasarım bir sanattır, heyecandır, albenisi olan bir mecra, bir coşkudur.

Kaliteli, hedefi tam 12'den vuran bir web sitesi, firmanıza yeni müşteriler kazandıracak, Markanızı ön planda tutacak ve gerçek anlamda ticari faaliyetlerinizde artış sağlayacaktır.

Hazırladığımız tüm web sitesi projelerin temelini, firmanın hedef kitlesini bulmak, bu hedef kitlenin ilgisini çekecek çözümler üretmek ve firmaya geri dönüşü sağlamak oluşturuyor. Projenin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin çözümlemesi, hedef kitlenin vereceği tepkilere işlevsel çözümler üretebilmek ve rakip firma analizleri projenin başarıya ulaşmasında önemli etkenlerdir.

Hazırladığımız web sitesine her ortamda kolayca ve sorunsuzca ulaşılabilmesi mükemmel bir tasarımın vazgeçilmezidir.

Web sitelerinde İçerik Yönetim Sistemi kullanan MMC, site içi güncelleme ve değişiklikleri, yazı, resim ve video eklentilerini firmaların kendi bünyelerinde yapmalarına, web sitelerini 7/24 düzenleme ve yönetme imkanı verir. Siz de içerik yönetim sistemini kullanarak, sitenizin yönetim paneline bağlanıp, tüm içeriğe anında müdahale edebilir; her türlü haber, kampanya ve bilgi değişikliğiyle sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Web Tasarım Süreçlerimiz:

 Ön Görüşme ve Analiz

İlk işimiz ; Müşterilerimizi tanıyarak; isteklerini, Beğenilerini ve beklentilerini en doğru şekilde anlayıp analiz yapmaktır.

Taslak Çalışmanın Sunumu

Ön görüşme ışığında edindiğimiz bilgiler ile tüm kretaif yaratıcılık yeteneklerimizi ve birikimlerimizi projeye aktarır ve çıkan taslak çalışmayı müşterimizin beğenisine sunarız.

Web Sitesinin Kurulumu

Genel Konsept Tasarımı ve Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Arama Motorlarına kayıt, Yayına Geçiş, 

Eğitim ve Destek

Tüm bu aşamaların sonunda Müşteriye İçerik yönetim paneli kullanım eğitimleri verilir, Her zaman, her konuda müşterimizin arkasında olacağımızı garanti ederiz.

 

Bir Web Sitesinin en önemli görevi ticari faaliyetlerinize katkı yapmasıdır.