0 Yıl

Sektördeyiz

0 +

Tamamlanan Proje

0 +

Mutlu Müşteri

0 Ay

Kesintisiz Destek

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

MMC İnternet çalışma presipleri

Firmamız, Müşteri tarafından yeterince hazırlık yapılmamış, yeterli bütçe ayırılmamış, yanlış projelendirilmiş işleri üstlenemez.

Firmamız Hiçbir şart ve koşulda ücretsiz demo (konkur katılım bedeli verilen işler hariç) yapmaz. Bu tür taleplerin sektörü olumsuz etkileyen bir emek hırsızlığı olduğuna inanıyoruz.

Bir web sitesi, ne kadar açık, anlaşılır, hatasız, kullanımı kolay ve kaliteli bir görünüme sahip olursa siteyi ziyaret edenlerde bıraktığı izlerin de o kadar etkili olduğunun farkında olarak projeleri hazırlıyoruz.

Üstlendiğimiz projeleri kendi işimiz gibi benimser ve proje bitimine dek, iyi niyetli gayret ile zamanında sonuçlandırır. Proje sürecinde çıkabilecek problemleri müşterileri ile açık iletişim ve dürüstlükle paylaşır.

Biz sadece tasarım ajansı değiliz ! Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek.

MMC proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

Biz Ne yaparız

Çok geniş bir hizmet ağımız vardır

E-ticaret

E-Ticaret Yönetim Hizmetleri

Sosyal Medya Yönetimi

Web Yenileme Güncelleme

Web Tasarım

E-ticaret

E-ticaret

İnternet Hizmetlerimiz

İşletmeler, hızla büyüyen çevrimiçi pazarın avantajlarından yararlanmak ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için e-ticaret web sitelerine ihtiyaç duymaktadır. İşletmenizin çevrimiçi varlığını güçlendirmek ve dijital alanda rekabet edebilmek için profesyonel e-ticaret web sitesi hizmetleri, büyük bir öneme sahiptir.

Detaylar
E-Ticaret Yönetim Hizmetleri

E-Ticaret Yönetim Hizmetleri

İnternet Hizmetlerimiz

Günümüzde e-ticaret, işletmelerin başarısı için kritik bir rol oynamaktadır. İnternetin ve mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte, çevrimiçi alışveriş yapmak müşterilerin tercihi haline gelmiştir. Ancak, e-ticaret dünyasında rekabetin artmasıyla birlikte, işletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmeleri ve etkili bir şekilde yönetmeleri gerekmektedir. İşte bu noktada, e-ticaret yönetim hizmetleri devreye girer.

Detaylar
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

İnternet Hizmetlerimiz

Günümüzde, işletmelerin başarılı olabilmesi için sosyal medya önemli bir rol oynamaktadır. Sosyal medya platformları, markaların geniş bir kitleye erişmesini, marka bilinirliğini artırmasını ve potansiyel müşterilerle etkileşime girmesini sağlar. Ancak, sosyal medya yönetimi zaman alıcı ve karmaşık bir süreç olabilir. İşte bu noktada, sosyal medya yöneticiliği hizmeti devreye girer. İşletmenizin sosyal medya stratejisini güçlendirebileceğimiz sosyal medya yöneticiliği hizmetimizin avantajları:

Detaylar
Web Yenileme Güncelleme

Web Yenileme Güncelleme

İnternet Hizmetlerimiz

Web sitesi güncelleme çalışmaları ile çeşitli sektörlerde farklı firmalara hizmet veren uzman kadromuz sizlere, istediğiniz zaman dilimleri içerisinde bu hizmeti özenli bir şekilde sağlamaktadır. Wordpress Joomla benzeri CMS altyapısında olan web sitelerinizin güncellenmesi, bakımı ve yenilemesi işlemlerinde uzman olan MMC ile içiniz rahat olsun.

Detaylar
Web Tasarım

Web Tasarım

İnternet Hizmetlerimiz

Hazırladığımız tüm web sitesi projelerin temelini, firmanın kurumsal kimliğine uygun göz alıcı tasarımlar ile; hedef kitlesini bulmak, bu hedef kitlenin ilgisini çekecek çözümler üretmek ve firmaya geri dönüşü sağlamak oluşturuyor. Projenin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin çözümlemesi, hedef kitlenin vereceği tepkilere işlevsel çözümler üretebilmek ve rakip firma analizleri projenin başarıya ulaşmasında önemli etkenlerdir.

Detaylar

hakkımızda

MMC olarak,

müşterilerimize en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiğimiz “empatik hizmet” anlayışımız sonucu, kurulduğumuz günden bu güne bizimle çalışmayı seçmiş tüm müşterilerimizle iyi bir iletişim bağı kurmayı başardık.

Müşterileriz ile aramızdaki bu bağlılığın temelinde iş disiplinimiz ve güvene dayalı iş birliklerimiz yatmaktadır.
Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; bizde her geçen gün hizmetlerimizi dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler ekledik.

Ürettiğimiz inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olduk. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile

“sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek”
vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir dijital ajans hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimiz

Bizim için neler söyledi ?

Devam Eden İşlerimiz

Öz Flash Oto B2C
Web tasarım 20%
MDO Lojistik
Web tasarım 35%
OldWay Coffee
Web tasarım 35%
Algoritma Enerji
Web tasarım 65%
Antalya Busa Transfer
Web tasarım 85%